Router gun uèir dà-chòmhlan SWR-1200L2 11AC Router WiFi 1200M
Àireamh a’ Mhodail:SWR-1200L2
Brand:Bog
MOQ:1
gou  Suidse Tìm FWiFi
gouWiFi Aoighean & Smachd Phàrantan
gouCPU dà-cridhe, CPU gun uèir dùbailte
Mion-fhiosrachadh Toraidh
Paramadairean Teicnigeach
Iarrtas Lìonra
Riaghladh
Luchdaich a-nuas
01
Tuairisgeul an toraidh
2.4G + 5G
CPU dà-chridhe
4 * Antennas Leudaichte
MU-MIMO
Ipv6
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Inbhean gun uèir IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Cuimhne/Stòradh 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Puirt LAN Eadar-aghaidh 2 × 10/100Mbps Astar gun uèir 300Mbps (2.4GHz)
Port WAN Eadar-aghaidh 1 × 10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Solar Cumhachd Taobh a-muigh 12VDC/1.5A Tricead WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
L x D x À 180 × 130 × 26mm Modhan gun uèir
Rothair gun uèir; WISP; AP
Teisteanas CE, RoHS Antenna 2 × 2.4GHz
Putan WPS/Ath-shuidheachadh 2 × 5GHz